Start ouder- en leerlingtevredenheidsonderzoek

Van 13 februari tot en met 23 maart 2018 nodigen we al onze leerlingen en hun ouder/verzorgers per mail uit om mee te doen aan het "Landelijk ouder- en leerlingtevredenheidsonderzoek voortgezet onderwijs". We vinden het erg belangrijk om te weten hoe onze leerlingen en hun ouders/verzorgers over Winkler Prins denken. Wat gaat er goed op school? Wat kan beter? We horen het graag! Jullie mening telt, want als de uitkomsten van het onderzoek daar aanleiding toe geven, bekijken we wat we kunnen veranderen. Deelname aan het ouder- en leerlingtevredenheidsonderzoek is niet verplicht, maar we hopen dat zoveel mogelijk leerlingen en ouders/verzorgers de vragenlijst invullen. Zo zorgen we samen voor een fijne school, waar iedereen zich prettig en veilig voelt en het beste uit zichzelf kan halen.