Adresboek

Naam
Abbing, dhr. J.
Functie
vic, met, wi
E-mailadres
j.abbing@winklerprins.nl
Naam
Abbink, mw. H.
Functie
lo
E-mailadres
h.abbink@winklerprins.nl
Naam
Adrichem - van Adrichem, mw. B.A.
Functie
Stagecoördinator en -begeleider/pro
E-mailadres
anb.van.adrichem@winklerprins.nl
Naam
Aling, mw. R.
Functie
pro
E-mailadres
r.aling@winklerprins.nl
Naam
Alingh, mw. W.M.
Functie
lo
E-mailadres
w.alingh@winklerprins.nl
Naam
Baardolf, dhr. E.P.
Functie
en
E-mailadres
ep.baardolf@winklerprins.nl
Naam
Bakema, dhr. R.R.
Functie
wi
E-mailadres
rr.bakema@winklerprins.nl
Naam
Bartelds - Leeuwerke, mw. H.F.
Functie
lo
E-mailadres
hf.bartelds@winklerprins.nl
Naam
Barth, dhr. J.
Functie
ne
E-mailadres
j.barth@winklerprins.nl
Naam
Beaumont, mw. M.
Functie
en
E-mailadres
m.beaumont@winklerprins.nl
Naam
Beijdorff, mw. C.
Functie
Conciërge/telefoniste
E-mailadres
c.beijdorff@winklerprins.nl
Naam
Biesma, mw. M.J.
Functie
ne
E-mailadres
m.biesma@winklerprins.nl
Naam
Biezen, mw. W.E.M.
Functie
h&A, ec / Voorzitter / Coördinator MaS, roosterzaken
E-mailadres
wem.biezen@winklerprins.nl
Naam
Blijdenstein, dhr. G.W.L.
Functie
Finaniële coach
E-mailadres
gwl.blijdenstein@winklerprins.nl
Naam
Boer - Doorn, mw. A. de
Functie
onderwijsassistent
E-mailadres
a.de.boer@winklerprins.nl
Naam
Boer, dhr. G.M.
Functie
Technisch onderwijsassistent
E-mailadres
gm.boer@winklerprins.nl
Naam
Boer, mw. J.A. de
Functie
Coördinator/leerlingbegeleider/lwo, ne
E-mailadres
ja.de.boer@winklerprins.nl
Naam
Boer, mw. R.M. de
Functie
gr, la, kcv
E-mailadres
rm.de.boer@winklerprins.nl
Naam
Boogaard - Bramer, mw. G.
Functie
bi
E-mailadres
g.boogaard@winklerprins.nl
Naam
Boonman, mw. C.P.H.
Functie
ak
E-mailadres
t.boonman@winklerprins.nl
Naam
Bos, dhr. F.
Functie
Facilitair medewerker arbo & preventie
E-mailadres
e.bos@winklerprins.nl
Naam
Bos, dhr. R.
Functie
ict-medewerker
E-mailadres
r.bos@winklerprins.nl
Naam
Bos, mw. T.
Functie
lio
E-mailadres
t.bos@winklerprins.nl
Naam
Breuker, mw. P.
Functie
to
E-mailadres
p.breuker@winklerprins.nl
Naam
Brink, mw. I.A.C.
Functie
Personeels- en salarisadministrateur
E-mailadres
iac.brink@winklerprins.nl
Naam
Broekhoven, mw. W. van
Functie
Onderwijsassistent
E-mailadres
w.van.broekhoven@winklerprins.nl
Naam
Brongers, dhr. S.R.
Functie
lo
E-mailadres
sr.brongers@winklerprins.nl
Naam
Bruijn - de Vries, mw. A.I. de
Functie
en
E-mailadres
ai.de.bruijn@winklerprins.nl
Naam
Bruins, dhr. H.
Functie
Directeur
E-mailadres
h.bruins@winklerprins.nl
Naam
Bröring, mw. C.H.E.
Functie
ha, ckv, te
E-mailadres
che.broring@winklerprins.nl
Naam
Bultena, dhr. J.B.W.
Functie
Applicatiebeheerder
E-mailadres
jbw.bultena@winklerprins.nl
Naam
Cate, dhr. A. ten
Functie
pro
E-mailadres
a.ten.cate@winklerprins.nl
Naam
Clement, dhr. M.A.
Functie
mvh
E-mailadres
ma.clement@winklerprins.nl
Naam
Cosovic, dhr. N.
Functie
lo
E-mailadres
n.cosovic@winklerprins.nl
Naam
Daniels, dhr. D.
Functie
Systeembeheerder
E-mailadres
d.daniels@winklerprins.nl
Naam
Diepenbroek - Bakker, mw. T.S.
Functie
fa
E-mailadres
t.diepenbroek@winklerprins.nl
Naam
Dijk - Grech, mw. P.J.
Functie
fa
E-mailadres
jpb.dijk@winklerprins.nl
Naam
Dijk, dhr. B. van
Functie
wi, na, sk
E-mailadres
b.van.dijk@winklerprins.nl
Naam
Dijk, dhr. R. van
Functie
sk
E-mailadres
r.van.dijk@winklerprins.nl
Naam
Dijk, mw. J.E.
Functie
ec
E-mailadres
je.dijk@winklerprins.nl
Naam
Dijkhuis, dhr. A.
Functie
Controller/stafdirecteur a&a/HR
E-mailadres
a.dijkhuis@winklerprins.nl
Naam
Dikkers, mw. A.
Functie
Leerlingbegeleider
E-mailadres
a.dikkers@winklerprins.nl
Naam
Dokter, dhr. E.W.
Functie
pro
E-mailadres
ew.dokter@winklerprins.nl
Naam
Dokter, dhr. T.
Functie
Technisch onderwijsassistent
E-mailadres
t.dokter@winklerprins.nl
Naam
Doornbos, mw. J.M.M.
Functie
onderwijsassistent
E-mailadres
jmm.doornbos@winklerprins.nl
Naam
Dorgelo - Smids, mw. H.H.
Functie
ka, bv, ckv
E-mailadres
hh.dorgelo@winklerprins.nl
Naam
Drenth, dhr. E.A.
Functie
lo, bi, to
E-mailadres
ea.drenth@winklerprins.nl
Naam
Drost, dhr. H.
Functie
du
E-mailadres
h.drost@winklerprins.nl
Naam
Egmond, mw. M. van
Functie
na
E-mailadres
m.van.egmond@winklerprins.nl
Naam
Elsma, mw. W.
Functie
Leerlingbegeleider/soc. Veiligheidscoördinator/ lo
E-mailadres
w.elsma@winklerprins.nl
Naam
Elting, dhr. H.G.
Functie
gs, ml
E-mailadres
h.elting@winklerprins.nl
Naam
Eppenga, mw. J.M.A.
Functie
bi
E-mailadres
j.eppenga@winklerprins.nl
Naam
Es, mw. M. van der
Functie
pro
E-mailadres
m.vd.es@winklerprins.nl
Naam
Evers - Kruiter, mw. A.K.
Functie
onderwijsassistent
E-mailadres
ak.evers@winklerprins.nl
Naam
Fial, dhr. L.
Functie
Conciërge
E-mailadres
l.fial@winklerprins.nl
Naam
Fledderus, dhr. J.H.
Functie
tim
E-mailadres
jh.fledderus@winklerprins.nl
Naam
Foekens - Johannes, mw. M.
Functie
en
E-mailadres
m.foekens@winklerprins.nl
Naam
Frost, mw. A.
Functie
du
E-mailadres
a.frost@winklerprins.nl
Naam
Frumau, dhr. G.
Functie
gs
E-mailadres
g.frumau@winklerprins.nl
Naam
Fuhler, dhr. M.
Functie
wi, rek
E-mailadres
m.fuhler@winklerprins.nl
Naam
Gersen, dhr. M.
Functie
Coördinator 2e leerjaar/wi
E-mailadres
m.gersen@winklerprins.nl
Naam
Gielstra, mw. M.A.
Functie
ne
E-mailadres
m.gielstra@winklerprins.nl
Naam
Gooijert, dhr. P.
Functie
wi
E-mailadres
p.gooijert@winklerprins.nl
Naam
Gorgulu, dhr. F.
Functie
Conciërge
E-mailadres
f.gorgulu@winklerprins.nl
Naam
Graaf, dhr. G. de
Functie
Coördinator/loopbaanbegeleider/ne
E-mailadres
g.de.graaf@winklerprins.nl
Naam
Groot, dhr. C.S. de
Functie
wi, ned
E-mailadres
cs.de.groot@winklerprins.nl
Naam
Gulik, dhr. J.E. van
Functie
bi
E-mailadres
je.van.gulik@winklerprins.nl
Naam
Haaima, mw. A.R.
Functie
en
E-mailadres
ar.haaima@winklerprins.nl
Naam
Haak - Katoen, mw. D.E.
Functie
z&w
E-mailadres
de.haak@winklerprins.nl
Naam
Haar, mw. L. ter
Functie
lio
E-mailadres
l.ter.haar@winklerprins.nl
Naam
Hartog, dhr. B.
Functie
du
E-mailadres
b.hartog@winklerprins.nl
Naam
Hassing, dhr. S.
Functie
ec, ne
E-mailadres
s.hassing@winklerprins.nl
Naam
Hollander, dhr. J.W.
Functie
bi
E-mailadres
jw.hollander@winklerprins.nl
Naam
Holt, dhr. H.
Functie
avo
E-mailadres
h.holt@winklerprins.nl
Naam
Homans, mw. J.S.
Functie
te, ha
E-mailadres
js.homans@winklerprins.nl
Naam
Hoogendoorn, mw. M.
Functie
pro
E-mailadres
m.hoogendoorn@winklerprins.nl
Naam
Horst, dhr. J.
Functie
Technisch onderwijsassistent/Systeembeheerder
E-mailadres
j.horst@winklerprins.nl
Naam
Houwing, mw. I.F.
Functie
pro
E-mailadres
i.houwing@winklerprins.nl
Naam
Huisman - Niemeijer, mw. F.
Functie
Leerlingenadm. & financiën
E-mailadres
f.huisman@winklerprins.nl
Naam
Huizing, dhr. F.
Functie
Conciërge
E-mailadres
fh.huizing@winklerprins.nl
Naam
IJsenbrand - Gernand, mw. L.L.F.H
Functie
Loopbaanbegeleider/ne, du
E-mailadres
llfh.ijsenbrand@winklerprins.nl
Naam
IJsenbrand, dhr. W.E.
Functie
ec, m&o
E-mailadres
we.ijsenbrand@winklerprins.nl
Naam
Jager, dhr. J.
Functie
Hoofdconciërge
E-mailadres
j.jager@winklerprins.nl
Naam
Jager, dhr. M.H.J.
Functie
ge, en
E-mailadres
mhj.jager@winklerprins.nl
Naam
Jager, mw. G.
Functie
Directeur
E-mailadres
g.jager@winklerprins.nl
Naam
Jalvingh, mw. V.G.
Functie
Coördinator/leerlingbegeleider/en
E-mailadres
vg.jalvingh@winklerprins.nl
Naam
Jansen - Coceriuc, mw. A.
Functie
wi
E-mailadres
a.jansen@winklerprins.nl
Naam
Jansen, mw. J.A.
Functie
wi
E-mailadres
ja.jansen@winklerprins.nl
Naam
Jong - van Kan, mw. S. de
Functie
wi, rek
E-mailadres
s.de.jong@winklerprins.nl
Naam
Jong, mw. A. de
Functie
Directeur
E-mailadres
a.de.jong@winklerprins.nl
Naam
Kaiser, mw. L.
Functie
ne, re
E-mailadres
l.kaiser@winklerprins.nl
Naam
Kamp, mw. L.A.
Functie
soc. Veiligheidscoördinator/ne
E-mailadres
l.kamp@winklerprins.nl
Naam
Kamphuis, mw. J.
Functie
Directiesecretaresse
E-mailadres
j.kamphuis@winklerprins.nl
Naam
Kampman, dhr. D.G.
Functie
To
E-mailadres
d.kampman@winklerprins.nl
Naam
Keijzer - Oort, mw. B.
Functie
Financiën
E-mailadres
b.keijzer@winklerprins.nl
Naam
Keizer, dhr. T.A.
Functie
Plv. hoofdconciërge
E-mailadres
ta.keizer@winklerprins.nl
Naam
Ketelaar, mw. J.S.
Functie
en
E-mailadres
j.ketelaar@winklerprins.nl
Naam
Kielman, dhr. E.
Functie
pro
E-mailadres
e.kielman@winklerprins.nl
Naam
Kliphuis, dhr. E.H.
Functie
du
E-mailadres
eh.kliphuis@winklerprins.nl
Naam
Koekkoek, mw. H.W.G.
Functie
Logopedist
E-mailadres
hwg.koekkoek@winklerprins.nl
Naam
Koers, mw. A.M.
Functie
lio
E-mailadres
a.koers@winklerprins.nl
Naam
Kok, dhr. J.E.
Functie
nask
E-mailadres
je.kok@winklerprins.nl
Naam
Kok, mw. C.H.
Functie
z&w
E-mailadres
ch.kok@winklerprins.nl
Naam
Komdeur - Dodde, mw. H.
Functie
wi, rek
E-mailadres
h.komdeur@winklerprins.nl
Naam
Komdeur, dhr. J.H.
Functie
sk, na
E-mailadres
jh.komdeur@winklerprins.nl
Naam
Koning, mw. F.
Functie
Leerlingenadministratie
E-mailadres
f.koning@winklerprins.nl
Naam
Koning, mw. G.
Functie
Leerlingenadministratie
E-mailadres
g.koning@winklerprins.nl
Naam
Koopman, dhr. H.M.
Functie
wis
E-mailadres
m.koopman@winklerprins.nl
Naam
Kors, mw. S.
Functie
ne
E-mailadres
s.kors@winklerprins.nl
Naam
Korte, dhr. A.
Functie
mu
E-mailadres
a.korte@winklerprins.nl
Naam
Korterink, dhr. J.
Functie
ne
E-mailadres
j.korterink@winklerprins.nl
Naam
Krans, mw. G.
Functie
Conciërge/Praktijkassistent pro
E-mailadres
g.krans@winklerprins.nl
Naam
Kuiper, dhr. J.
Functie
To
E-mailadres
j.kuiper@winklerprins.nl
Naam
Kuiper, mw. H.A.
Functie
ne
E-mailadres
h.kuiper@winklerprins.nl
Naam
Laan - Tonkes, mw. J. van der
Functie
Conciërge
E-mailadres
j.vd.laan@winklerprins.nl
Naam
Lanenga, dhr. M.
Functie
pro
E-mailadres
m.lanenga@winklerprins.nl
Naam
Lange, dhr. H. de
Functie
Systeembeheerder
E-mailadres
h.de.lange@winklerprins.nl
Naam
Leeuw, dhr. F.E.G. de
Functie
lo
E-mailadres
feg.de.leeuw@winklerprins.nl
Naam
Leeuwerke, dhr. J.G.
Functie
mu, ckv
E-mailadres
jg.leeuwerke@winklerprins.nl
Naam
Lenting, dhr. M.
Functie
ne, bi
E-mailadres
m.lenting@winklerprins.nl
Naam
Locht, mw. W.G.
Functie
gr, la, kcv
E-mailadres
w.locht@winklerprins.nl
Naam
Lonsain, dhr. L.H.
Functie
bi, sci
E-mailadres
l.lonsain@winklerprins.nl
Naam
Looijenga, dhr. A.R.
Functie
gr, la, kcv
E-mailadres
a.looijenga@winklerprins.nl
Naam
Lubberink, dhr. L.K.
Functie
tnb
E-mailadres
lk.lubberink@winklerprins.nl
Naam
Lucas, mw. A.W.E.
Functie
docent
E-mailadres
a.lucas@winklerprins.nl
Naam
Luchtenberg, mw. G.J.
Functie
Leerlingbegeleider vmbo
E-mailadres
g.luchtenberg@winklerprins.nl
Naam
Lugtmeier, mw. K.
Functie
Ondersteuningscoördinator/soc. veiligheidscoördinator vmbo, ak, gs
E-mailadres
k.lugtmeier@winklerprins.nl
Naam
Lukens - Hanzen, mw. A.G.
Functie
wi
E-mailadres
ag.lukens@winklerprins.nl
Naam
Luurtsema, dhr. H.
Functie
Technisch onderwijsassistent
E-mailadres
h.luurtsema@winklerprins.nl
Naam
Lycklama a Nijeholt, dhr. T.E.
Functie
ec, m&o
E-mailadres
t.lycklama.a.nijeholt@winklerprins.nl
Naam
Magnus - Menninga, mw. J.
Functie
Loopbaanbegeleider / bi, wi
E-mailadres
j.magnus@winklerprins.nl
Naam
Meijer, mw. J.
Functie
pro
E-mailadres
j.meijer@winklerprins.nl
Naam
Meuleman, dhr. A.M.
Functie
ec, m&o
E-mailadres
a.meuleman@winklerprins.nl
Naam
Mil, mw. B.M. van
Functie
Coördinator / ne
E-mailadres
bm.van.mil@winklerprins.nl
Naam
Moorlag, mw. L.M.
Functie
sk
E-mailadres
l.moorlag@winklerprins.nl
Naam
Munk - Veenstra, mw. M.B.
Functie
vz, z&w
E-mailadres
m.munk@winklerprins.nl
Naam
Munting, dhr. A.R.
Functie
pro
E-mailadres
ar.munting@winklerprins.nl
Naam
Nieboer, mw. A.
Functie
E-mailadres
a.nieboer@winklerprins.nl
Naam
Nieborg, dhr. J.
Functie
elc, rek
E-mailadres
j.nieborg@winklerprins.nl
Naam
Niemeijer, dhr. K.
Functie
Conciërge/Onderwijsassistent vmbo
E-mailadres
k.niemeijer@winklerprins.nl
Naam
Nienhuis, mw. A.
Functie
fa
E-mailadres
a.nienhuis@winklerprins.nl
Naam
Nijholt, dhr. H.
Functie
Examensecretaris/wi, na
E-mailadres
h.nijholt@winklerprins.nl
Naam
Nomden, dhr. N.H.
Functie
sk
E-mailadres
n.nomden@winklerprins.nl
Naam
Okkema, mw. S.
Functie
ne
E-mailadres
s.okkema@winklerprins.nl
Naam
Olthoff - Boer, mw. G.
Functie
du, ak
E-mailadres
g.olthoff@winklerprins.nl
Naam
Onderwater, dhr. J.J.M.
Functie
gs
E-mailadres
jjm.onderwater@winklerprins.nl
Naam
Oord, mw. J.A. van der
Functie
Leerlingbegeleider/soc. Veiligheidscoördinator/lo
E-mailadres
ja.vd.oord@winklerprins.nl
Naam
Oosting, mw. H.L.
Functie
ma
E-mailadres
hl.oosting@winklerprins.nl
Naam
Osinga - Blaauw, mw. H.G.
Functie
wi
E-mailadres
hg.osinga@winklerprins.nl
Naam
Oud, dhr. T.W.J.
Functie
ne
E-mailadres
twj.oud@winklerprins.nl
Naam
Oudhuis - Sanders, mw. V.
Functie
ak, gs
E-mailadres
v.oudhuis@winklerprins.nl
Naam
Panjer - Eikenberg, mw. K.
Functie
Telefoniste/Conciërge
E-mailadres
k.panjer@winklerprins.nl
Naam
Pasveer, mw. C.T.P.
Functie
lio
E-mailadres
ctp.pasveer@winklerprins.nl
Naam
Pentinga, dhr. P.
Functie
avo
E-mailadres
p.pentinga@winklerprins.nl
Naam
Piek - Mooibroek, mw. M.
Functie
mu
E-mailadres
m.piek@winklerprins.nl
Naam
Poelman - van der Veen, mw. A.
Functie
Leerlingenadministratie
E-mailadres
a.poelman@winklerprins.nl
Naam
Pool - Castejon, mw. S.A.Y.
Functie
fa
E-mailadres
s.pool@winklerprins.nl
Naam
Poot, dhr. H.A.F.
Functie
Hoofd kantine
E-mailadres
haf.poot@winklerprins.nl
Naam
Postema, mw. H.
Functie
gs
E-mailadres
h.postema@winklerprins.nl
Naam
Posthuma - Zijlstra, mw. L.N.
Functie
lo
E-mailadres
ln.posthuma@winklerprins.nl
Naam
Pot - van Bruggen, mw. B.
Functie
Coördinator (plaatsvervangend)/soc. Veiligheidscoördinator / to / Vertrouwensper
E-mailadres
i.pot@winklerprins.nl
Naam
Pot, dhr. A.
Functie
en
E-mailadres
apot@winklerprins.nl
Naam
Pot, dhr. A.
Functie
Stafdirecteur Leerlingbegeleiding
E-mailadres
a.pot@winklerprins.nl
Naam
Pot, dhr. A.
Functie
Coördinator/Stage-coördinator studenten/schoolopleider/wi
E-mailadres
t.pot@winklerprins.nl
Naam
Prins, dhr. P.E.J.
Functie
bv
E-mailadres
pej.prins@winklerprins.nl
Naam
Rademaker - Tiesinga, mw. F.G.J.
Functie
wi
E-mailadres
fgj.rademaker@winklerprins.nl
Naam
Redjosentono, dhr. D.G.
Functie
Coördinator leermiddelen/ec, h&a
E-mailadres
dg.redjosentono@winklerprins.nl
Naam
Renia - van den Bogaard, mw. J.J.M
Functie
ma, maw
E-mailadres
j.renia@winklerprins.nl
Naam
Romp, dhr. P.
Functie
Conciërge
E-mailadres
p.romp@winklerprins.nl
Naam
Roossien, dhr. B.
Functie
E-mailadres
b.roossien@winklerprins.nl
Naam
Sanders, dhr. H.J.
Functie
Leerlingbegeleider/wi, na
E-mailadres
hj.sanders@winklerprins.nl
Naam
Schilthuis - Hoving, mw. P.H.
Functie
ak
E-mailadres
ph.schilthuis@winklerprins.nl
Naam
Scholma, dhr. J.
Functie
lo, pro
E-mailadres
j.scholma@winklerprins.nl
Naam
Scholtens, mw. R.A.E.
Functie
wi
E-mailadres
rae.scholtens@winklerprins.nl
Naam
Schrör, mw. T.T.F.
Functie
lio
E-mailadres
ttf.schror@winklerprins.nl
Naam
Schuiling, mw. W.G.
Functie
pro
E-mailadres
wg.schuiling@winklerprins.nl
Naam
Schuthof, dhr. C.
Functie
Conciërge
E-mailadres
c.schuthof@winklerprins.nl
Naam
Schuurman, dhr. H.E.
Functie
Leerlingbegeleider/Leerlingbegeleider/soc. Veiligheidscoördinator/Medezeggenscha
E-mailadres
he.schuurman@winklerprins.nl
Naam
Sewalt - de Boer, mw. G.
Functie
fa
E-mailadres
gf.sewalt@winklerprins.nl
Naam
Sillé, dhr. J.A.
Functie
lo
E-mailadres
ja.sille@winklerprins.nl
Naam
Slagter, mw. E.F.
Functie
ha
E-mailadres
ef.slagter@winklerprins.nl
Naam
Slotema, mw. Y.
Functie
ne
E-mailadres
y.slotema@winklerprins.nl
Naam
Sluiter, mw. K.
Functie
en
E-mailadres
k.sluiter@winklerprins.nl
Naam
Smale, dhr. G.H.M.
Functie
ec, h&a
E-mailadres
r.smale@winklerprins.nl
Naam
Smidt - de Goey, mw. A.M. de
Functie
Interne ambulante begeleider
E-mailadres
a.de.goey@winklerprins.nl
Naam
Smit, mw. N.
Functie
ne
E-mailadres
n.smit@winklerprins.nl
Naam
Snippe - Kuipers, mw. J.
Functie
Psycholoog/orthopedagoog
E-mailadres
j.snippe@winklerprins.nl
Naam
Spanjaard, mw. K.
Functie
du
E-mailadres
k.spanjaard@winklerprins.nl
Naam
Spijker, mw. J.T.
Functie
facilitair?
E-mailadres
jt.spijker@winklerprins.nl
Naam
Stahl, mw. C.J.
Functie
te, ha, ckv
E-mailadres
cj.stahl@winklerprins.nl
Naam
Starke, dhr. J.
Functie
?
E-mailadres
j.starke@winklerprins.nl
Naam
Sterenborg, mw. W.
Functie
Kantinemedewerker
E-mailadres
w.hoving@winklerprins.nl
Naam
Stevens, mw. L.
Functie
ma
E-mailadres
l.stevens@winklerprins.nl
Naam
Stuut, mw. A.E.
Functie
Directeur
E-mailadres
ae.stuut@winklerprins.nl
Naam
Takens, mw. J.C.
Functie
pro
E-mailadres
jc.takens@winklerprins.nl
Naam
Teeuw, dhr. W.A.
Functie
Examensecretaris/en
E-mailadres
wa.teeuw@winklerprins.nl
Naam
Tempel, dhr. J.
Functie
ak, ma
E-mailadres
j.tempel@winklerprins.nl
Naam
Toxopeus, dhr. D.P.
Functie
wi, met
E-mailadres
dp.toxopeus@winklerprins.nl
Naam
Trip, mw. R.
Functie
Leerlingenadministratie
E-mailadres
r.trip@winklerprins.nl
Naam
Tuitman, mw. C.
Functie
ak, gs
E-mailadres
c.tuitman@winklerprins.nl
Naam
Valk, mw. T.
Functie
Coördinator/leerlingbegeleider/soc. Veiligheidscoördinator/pro
E-mailadres
t.valk@winklerprins.nl
Naam
Veen - Middel, mw. R. van der
Functie
bi
E-mailadres
r.vd.veen@winklerprins.nl
Naam
Veen, dhr. W.
Functie
Conciërge
E-mailadres
w.veen@winklerprins.nl
Naam
Veenhuizen, mw. D.Y. van
Functie
Directeur
E-mailadres
dy.v.veenhuizen@winklerprins.nl
Naam
Veenstra, mw. T.
Functie
Mediathecaris RL1
E-mailadres
t.veenstra@winklerprins.nl
Naam
Veenstra, mw. W.K.
Functie
pro
E-mailadres
wk.veenstra@winklerprins.nl
Naam
Veldhuis - Bijl, mw. G.A.
Functie
Mediathecaris PS
E-mailadres
ga.veldhuis@winklerprins.nl
Naam
Veldkamp - Roggen, mw. J.
Functie
h&a
E-mailadres
j.veldkamp@winklerprins.nl
Naam
Venema, mw. M.S.F.
Functie
Kantinemedewerker
E-mailadres
msf.venema@winklerprins.nl
Naam
Vijfschaft, dhr. A.
Functie
ak
E-mailadres
a.vijfschaft@winklerprins.nl
Naam
Vinke, dhr. F.
Functie
Bestuurder
E-mailadres
f.vinke@winklerprins.nl
Naam
Visscher, dhr. M.
Functie
ec
E-mailadres
m.visscher@winklerprins.nl
Naam
Visser, mw. T.
Functie
bi
E-mailadres
t.visser@winklerprins.nl
Naam
Vissinga, dhr. S.T.
Functie
ckv, dr
E-mailadres
st.vissinga@winklerprins.nl
Naam
Vlag, dhr. H. van der
Functie
Conciërge
E-mailadres
h.van.der.vlag@winklerprins.nl
Naam
Vondeling, mw. G.F.
Functie
fa
E-mailadres
gf.vondeling@winklerprins.nl
Naam
Voslamber, dhr. G.H.
Functie
Coördinator/loopbaanbegeleider
E-mailadres
gh.voslamber@winklerprins.nl
Naam
Vries, mw. M. de
Functie
lo
E-mailadres
m.de.vries@winklerprins.nl
Naam
Vujnovic - Nekic, mw. Z.
Functie
Medewerker mediatheek PS
E-mailadres
z.vujnovic@winklerprins.nl
Naam
Waalkens, dhr. J.K.
Functie
du
E-mailadres
jk.waalkens@winklerprins.nl
Naam
Waalkens, dhr. S.
Functie
Systeembeheerder
E-mailadres
s.waalkens@winklerprins.nl
Naam
Wageman, dhr. P.C.
Functie
wi
E-mailadres
pc.wageman@winklerprins.nl
Naam
Wagenaar, dhr. T.
Functie
en
E-mailadres
t.wagenaar@winklerprins.nl
Naam
Walburg, dhr. H.W.
Functie
lo
E-mailadres
hw.walburg@winklerprins.nl
Naam
Warntjes, dhr. F.
Functie
Stafdirecteur Facilitaire dienst/ICT
E-mailadres
f.warntjes@winklerprins.nl
Naam
Waslander, dhr. L.B.
Functie
ma, maw
E-mailadres
lb.waslander@winklerprins.nl
Naam
Wayper - Swiers, mw. H.A.
Functie
ne
E-mailadres
ha.wayper@winklerprins.nl
Naam
Weits, mw. M.C.
Functie
du
E-mailadres
m.weits@winklerprins.nl
Naam
Welles, dhr. M.
Functie
lo
E-mailadres
m.welles@winklerprins.nl
Naam
Westerman, mw. D.J.B.
Functie
gr
E-mailadres
djb.westerman@winklerprins.nl
Naam
Wezel, mw. M.M.F. van
Functie
bv, ckv
E-mailadres
mmf.van.wezel@winklerprins.nl
Naam
Willegers, dhr. P.M.
Functie
tim
E-mailadres
pm.willegers@winklerprins.nl
Naam
Willems, mw. M.
Functie
z&w
E-mailadres
m.willems@winklerprins.nl
Naam
Willemse, mw. L.M.
Functie
bi
E-mailadres
lm.willemse@winklerprins.nl
Naam
Wolbers - Drent, mw. A.H.
Functie
Onderwijsassistent vmbo
E-mailadres
a.wolbers@winklerprins.nl
Naam
Woude, mw. F. van der
Functie
Onderwijsassistent vwo/havo
E-mailadres
f.van.der.woude@winklerprins.nl
Naam
Woude, mw. P.M. van der
Functie
nask
E-mailadres
pm.vd.woude@winklerprins.nl
Naam
Zantingh, dhr. H.J.
Functie
na, wi
E-mailadres
hj.zantingh@winklerprins.nl
Naam
Zijlstra, mw. B.G.
Functie
ckv, ha
E-mailadres
bg.zijlstra@winklerprins.nl
Naam
Zwitser, dhr. M.
Functie
Conciërge
E-mailadres
m.zwitser@winklerprins.nl